فهرست بستن

خدمات

Laser-512

برش لیزری

با توجه به نیاز مشتریان محترم جهت عملیات و خدمات برش لیزر به استحضار می رساند مجموعه ورق فنری بهلر برای تسهیل امور کارفرمایان گرامی خدمات برش لیزر را در اسرع وقت به دقت و سرعت بالا انجام می دهد.

cut-clipart-ribbon-cutting-2

برش رول به شیت

مجموعه ورق فنری بهلر جهت تسهیل امور مشتریان محترم عملیات برش رول به شیت را طبق درخواست و به طور منظم و استاندارد در اسرع وقت انجام می دهد

46-512

برش رول به رول

با توجه به نیاز روز افزون جامعه صنعت در جهت خدمات کارگاهی، مجموعه ورق فنری بهلر با تهیه و تدارک دستگاه های مربوطه آمادگی خود را جهت برش رول به رول انواع ورق آهن، فنر، استیل، آلومینیوم، برنج، مس، فسفر برنز، گالوانیزه اعلام می دارد.

laboratory-clipart-forensic-medicine-665304-8654556

آزمایش، تست و آنالیز فولاد

مجموعه ورق فنری بهلر با توجه به نیاز مشتریان محترم جهت اطمینان از خرید محصول خود با آزمایشگاه های معتبر و مورد اطمینان همکاری داشته و می تواند در این زمینه جهت تست و آنالیز مواد در خدمت کارفرمایان گرامی باشد.

images

نوردکاری

نوردکاری یکی از روش های شکل دهی مواد دارای قابلیت موم سانی است.فرایند نوردکاری به دو صورت نورد سرد و نورد گرم انجام می شود.مجموعه ورق فنری بهلر با در اختیار داشتن دستگاه های مربوط به انجام نوردکاری می تواند جهت تسریع در امور فعالیت صنعتی شما آمادگی خود را اعلام نماید

img_123886

خم کاری

در انواع کارهای ورقکاری به موارد زیادی برخورد می‌کنیم که برای تأمین فرم مورد نظر، افزایش مقاومت در مقابل خمش، جلوگیری از آسیب به دست، ایجاد اتصال و غیره نیاز به خمکاری وجود دارد. باتوجه به نیاز مشتریان محترم مجموعه ورق فنری بهلر عمیات خم کاری را بصورت ویژه برای کارفرمایان انجام می دهد.

ساخت قطعات

مجموعه ورق فنری بهلر باتوجه به شناخت کامل انواع فولاد و نیاز مشتریان محترم جهت ساخت قطعات این امکان را فراهم نموده تا در صورتی که مشتریان گرامی نیاز به ساخت قطعه ای خاص داشته باشند در اسرع وقت آن را انجام دهد.

hot-surface_38688

عملیات حرارتی

گرم کردن و سرد کردن زمان بندی شده فلزات به منظور به دست آوردن خواص مکانیکی و فیزیکی مورد نظر را عملیات حرارتی می گویند.مجموعه ورق فنری بهلر با در اختیار داشتن مراکز معتبر جهت انجام عملیات حرارتی و سخت کاری انواع فولادها می تواند در این مهم به شما کمک نماید.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× چطور میتونم کمکتون کنم؟